All Products
Contact Person :
Virgil Tao
WhatsApp :
+8618126236892
Keywords [ cable de liga o ethernet cat5e ] match 0 Products.
Sorry!
Your search "cable de liga o ethernet cat5e" match no products.
You can Request A Quote to let us to match products for you.
Related Products
OEM/ODM Cat5e Ethernet Cable 100ft UTP FTP BC CCA CCS PVC TPE Jacket
| Connector Type | RJ45 |
|---|---|
| Category | Cat5E |
| Length | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
| Jacket Type | PVC |
High Speed Cat6a Lan Cable with TPE Jacket and Gold Plating
| Cable Type | Cat6A |
|---|---|
| Cable Jacket Rating | TPE |
| Cable Plating | Gold Plated |
| Cable Shielding | Foil Shielded |
High Speed 1Gbps Copper Cat6 Ethernet Cable Red PVC Jacket 1m 250MHz Bandwidth
| Conductor Material | Copper/CCA |
|---|---|
| Bandwidth | 250MHz |
| Color | Yellow/ Red/ Black |
| Length | 1m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 15m/ 20m/ 30m/ 50m/ 100m |
600 MHz Cable Rating Cat6A Ethernet Patch Cable Cable Gauge 26 AWG Connector Type
| Cable Color | Purple And White/ Green/ Yellow/White/Black |
|---|---|
| Cable Temperature Rating | 75°C |
| Cable Shielding | Foil Shielded |
| Shape | Flat |
TPE Jacket Cat6A Patch Cord Superior Performance for Data Transmission
| Cable Pull Strength | 50 Lbs |
|---|---|
| Cable Stranding | Solid |
| Shape | Flat |
| Cable Jacket Rating | TPE |
26 AWG Cable Gauge Cat6A Ethernet Patch Cable with PVC Jacket and Foil Shielding
| Cable Jacket Rating | TPE |
|---|---|
| Cable Gauge | 26/28/30 AWG |
| Cable Temperature Rating | 75°C |
| Cable Pull Strength | 50 Lbs |
1Gbps Copper RJ45 Ethernet Patch Cable PVC Jacket Unshielded Cat 6 Networking Cable
| Category | Networking Cable |
|---|---|
| Conductor Material | Copper/CCA |
| Connector Type | RJ45 |
| Speed | 1Gbps |
Gold Plated RJ45 Cat5E Ethernet Patch Cable PVC Jacket CCA Conductor 24 AWG
| Product Name | Cat5 Ethernet Patch Cable |
|---|---|
| Conductor Material | CCA |
| Color | Customized |
| Voltage Rating | 30V |

