All Products
Contact Person :
Virgil Tao
WhatsApp :
+8618126236892
Keywords [ usb 2 0 to usb c cable ] match 32 Products.
Red 2.4A Usb 3.0 Data Transfer Cable Custom Made Usb 3.0 Apple Cable
| Charging Speed: | Up To 2.4A |
|---|---|
| Widely Used: | For Home, Office, Car, Etc. |
| Connector: | Lightning |
Lightweight USB 3 To Lightning Cable 1.2m Aluminum Alloy Construction
| Color: | Silver |
|---|---|
| Durability: | 10000+ Bend Lifespan |
| Name: | USB 3.0 Lightning Cable |
Customization Lightning To Usb 2.0 Cable Ipad Usb C To Lightning Cable 2.4A
| Package: | Retail Package |
|---|---|
| USB Version: | 2.0 |
| Weight: | 50g |
Customized Phones USB 3.0 Lightning Cable Transmit Data And Charge 480Mbps
| Color: | Varies |
|---|---|
| Connector A: | USB A |
| Connector B: | Micro USB |
Rainbow Wire Braided Usb Cell Phone Cable Usb 2.0 Charging Cable 480Mbps
| Features: | Durable/Flexible/High Speed |
|---|---|
| Applicable Occasions: | Home/Office/Travel |
| Color: | Black/White/Blue/Red/Yellow |
Long Lasting Performance Usb 3.0 Ipad Cable usb 3.0 charging cable 2.4A
| Length: | 1.2m |
|---|---|
| Compatibility: | IPhone, IPad, IPod |
| Material: | Aluminum Alloy |
Car Essential USB 3.0 Lightning Cable With Short Circuit Protection
| Compact Design: | Easy To Carry |
|---|---|
| Length: | 1.2m |
| Connector: | Lightning |
480Mbps Nylon Braided USB 2.0 To Lightning Cable Iphone Usb 2.0 Cable
| Compatible Devices: | IPhone/iPad/iPod |
|---|---|
| Material: | Nylon Braided |
| Connector: | Lightning |
Customizable Purple Usb 3.1 To Lightning Cable 1m For Iphone Ipad
| Compatibility: | IOS Devices |
|---|---|
| Material: | Nylon Braided |
| Cable Core: | Copper |
Highly Durable 2.4A USB 2.0 Lightning Cable Compatible With IOS 8.0 Or Later Systems
| Durability: | 10000+ Bend Lifespan |
|---|---|
| Data Sync Speed: | 480Mbps |
| USB Version: | 2.0 |

