All Products
Contact Person :
Virgil Tao
WhatsApp :
+8618126236892
Keywords [ usb to usb extension cable ] match 17 Products.
Quickly Transferring Usb 3.1 Extension Cable Type A For IOS Devices
| Compatibility: | IOS Devices |
|---|---|
| Cable Shielding: | Aluminum Foil |
| Connector A: | USB 3.1 Type A Male |
UL Certified Usb 3.0 Extension Cable Usb A To Micro Cable 1.2m 10000 Bend Lifespan
| Durability: | 10000+ Bend Lifespan |
|---|---|
| Connector: | Lightning |
| Length: | 1.2m |
Lightweight 50g USB 2.0 Lightning Cable Usb To Usb Extension Cable 2.4A
| Compatible Systems: | IOS 8.0 Or Later |
|---|---|
| USB Version: | 2.0 |
| Weight: | 50g |
Green High Speed USB 3.1 Lightning Cable Copper Core 480Mbps Data Sync
| Material: | Nylon Braided |
|---|---|
| Connector B: | Lightning Male |
| Cable Core: | Copper |
Blue Nylon Braided USB 3.1 Lightning Cable 1 Meter Strong Connection
| Length: | 1 Meter |
|---|---|
| Cable Jacket: | Nylon Braided |
| Material: | Nylon Braided |
UL Fast Speed USB 2.0 Lightning Cable Compatible With IPhone IPad IPod
| Package: | Retail Package |
|---|---|
| Material: | Nylon Braided |
| Data Sync Speed: | 480Mbps |
EJE High Speed USB 2.0 Lightning Cable Nylon Braided For Lightning Connector
| Connector: | Lightning |
|---|---|
| Package: | Retail Package |
| Compatible Systems: | IOS 8.0 Or Later |
Easy To Carry 1.2m MICRO USB 3.0 Lightning Cable UL HDMI RoHS Approval
| Connector: | Lightning |
|---|---|
| Compact Design: | Easy To Carry |
| Safety: | Over-Current And Short-Circuit Protection |
Aluminum Foil Shielded USB 3.1 Lightning Cable with 5Gbps Data Transfer Speed
| Product Name: | USB 3.1 Lightning Cable |
|---|---|
| Compatibility: | IOS Devices |
| Length: | 1 Meter |
Red 2.4A Usb 3.0 Data Transfer Cable Custom Made Usb 3.0 Apple Cable
| Charging Speed: | Up To 2.4A |
|---|---|
| Widely Used: | For Home, Office, Car, Etc. |
| Connector: | Lightning |

