All Products
Contact Person :
Virgil Tao
WhatsApp :
+8618126236892
Keywords [ ethernet cat5e ] match 87 Products.
Unshielded RJ45 Connector CAT 5E Cable Roll Long Lasting Performance
| Material: | PVC |
|---|---|
| Cable Gauge: | 24 AWG |
| Cable Type: | Cat5e/ Cat6/ Cat6a |
Fast and Stable Yellow PVC Cat 6 Ethernet Patch Cable 30m Length 250MHz Bandwidth
| Jacket Material: | PVC |
|---|---|
| Length: | 1m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 15m/ 20m/ 30m/ 50m/ 100m |
| Temperature Range: | -20℃~+75℃ |
1Gbps Cat6 Networking Cable Yellow 250MHz Ethernet Patch Cable RJ45 PVC Jacket
| Bandwidth: | 250MHz |
|---|---|
| Color: | Yellow/ Red/ Black |
| Product Name: | Cat 6 Ethernet Patch Cable |
1Gbps Copper RJ45 Ethernet Patch Cable PVC Jacket Unshielded Cat 6 Networking Cable
| Category: | Networking Cable |
|---|---|
| Conductor Material: | Copper/CCA |
| Connector Type: | RJ45 |
Cat 6 Ethernet Patch Cable 1Gbps Data Transfer Shielded PVC Jacket 20C-75C Temperature Range
| Speed: | 1Gbps |
|---|---|
| Shielding: | Unshielded/Shielded |
| Application: | Networking/Data Transfer/Data Communication |
EJE White 24/26/28AWG CAT 5E UTP Patch Cable Unshielded 1-100MHz
| Color: | Gray, Blue, White, Yellow, Green, Orange, Red, Purple |
|---|---|
| Conductor: | Bare Copper |
| Connector: | RJ45 8P8C |
Colorful Cat_Five_E_Patch_Cable 24 AWG Custom Length RJ45 Network Cord PVC Jacket
| Category: | Cat5 |
|---|---|
| Length: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
| Color: | Customized |
High Speed Customizable Category Five Enhanced Patch Cable PVC Jacket Gold Plated RJ45 Connector
| Jacket Type: | PVC |
|---|---|
| Shielding: | Unshielded |
| Wire Gauge: | 24 AWG |
Long Distance 20m PVC Category_Five_Enhanced_Patch_Cable Bulk Pack Gold Plated RJ45 Connector
| Length: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
|---|---|
| Packaging: | Bulk |
| Jacket Type: | PVC |
Unshielded Cat Five E Patch Cable The Dependable Solution for Your Network Connections
| Length: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
|---|---|
| Conductor Material: | CCA |
| Jacket Type: | PVC |

