All Products
Contact Person :
Virgil Tao
WhatsApp :
+8618126236892
Keywords [ ethernet cat5e ] match 87 Products.
Long Distance 20m PVC Category_Five_Enhanced_Patch_Cable Bulk Pack Gold Plated RJ45 Connector
| Length: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
|---|---|
| Packaging: | Bulk |
| Jacket Type: | PVC |
PVC Jacketed Cat6a Cable Roll 24AWG 500m Network Cable Roll Cat6 Unshielded
| Jacket Type: | PVC |
|---|---|
| Name: | Ethernet Cable Roll |
| Connector: | RJ45 |
Flat Cat.5E Bare Copper Cable 30AWG 1M 1000Mbps Easy to Carry for Laptop Office Home Networking
| Bandwidth: | 1000 MHz |
|---|---|
| Cable Certification: | UL/ETL/CE/RoHS |
| Cable Length: | 3 Feet |
Gold Plated Connector Cat6 Cable Roll 305m Internet Cable Roll CMX Fire Rating
| Connector: | RJ45 |
|---|---|
| Cable Gauge: | 24 AWG |
| Shielding: | Unshielded |
EJE Brand Flat CAT.6A FTP Blue White Stripe Patch Cable Special Design for 10 Gigabit Network
| Bandwidth: | 500 MHz |
|---|---|
| Cable Awg: | 26AWG |
| Cable Color: | Blue And White |
High Speed Cat6a Lan Cable with TPE Jacket and Gold Plating
| Cable Type: | Cat6A |
|---|---|
| Cable Jacket Rating: | TPE |
| Cable Plating: | Gold Plated |
Customized Logo Colo Cat 5e Internet Cable / Cat 5e Data Cable 10m 20m
| Application: | LAN/WAN/Home Networking/Data Center/VoIP/CCTV |
|---|---|
| Cable Gauge: | 24AWG |
| Color: | Blue |

