All Products
Contact Person :
Virgil Tao
WhatsApp :
+8618126236892
Keywords [ cat5e ] match 88 Products.
10m Cat5E Ethernet Patch Cable PVC RJ45 Connector for Enhanced Network Efficiency
| Shielding: | Unshielded |
|---|---|
| Packaging: | Bulk |
| Cable Type: | Cat5E |
Stable Fast Transmission Cat5E Ethernet Patch Cable FTP BC TPE Jacketed
| Color: | Customized |
|---|---|
| Conductor Material: | Copper |
| Jacket Type: | PVC |
High Speed 100Mbps Cat5E Ethernet Patch Cable Working With RJ45 Connector
| Speed: | 100 Mbps |
|---|---|
| Wire Gauge: | 24 AWG |
| Packaging: | Bulk |
Efficient 30V Cat5E Ethernet Patch Cable Unshielded For Stable Network
| Voltage Rating: | 30V |
|---|---|
| Color: | Customized |
| Conductor Material: | Copper |
OEM/ODM Cat5e Ethernet Cable 100ft UTP FTP BC CCA CCS PVC TPE Jacket
| Connector Type: | RJ45 |
|---|---|
| Category: | Cat5E |
| Length: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
PVC Jacketed Cat5E Ethernet Patch Cable For Switchboard 1m Length High Speed
| Length: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
|---|---|
| Cable Type: | Cat5E |
| Speed: | 100 Mbps |
Bulk Packaging Unshielded Cat5e Cable White Cat5e Ethernet Cable 1m-30m
| Wire Gauge: | 24 AWG |
|---|---|
| Connector Type: | RJ45 |
| Length: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m Cat5E Ethernet Patch Cable with Durable PVC Jacket
| Length: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
|---|---|
| Color: | Customized |
| Jacket Type: | PVC |
UL Certified Category 5e Ethernet Cable 100 Mbps Speed 100 Ft Cat5e Patch Cable
| Speed: | 100 Mbps |
|---|---|
| Connector Finish: | Gold Plated |
| Jacket Type: | PVC |
Unshielded CMX 305m Ethernet Cable Roll Cat5e For Engineering Cabling
| Shielding: | Unshielded |
|---|---|
| Speed: | 10/100/1000 Mbps |
| Cable Type: | Cat5e/ Cat6/ Cat6a/ Cat7 |

