All Products
Contact Person :
Virgil Tao
WhatsApp :
+8618126236892
Keywords [ cat5e ] match 88 products.
Stable And Fast Cat5E Ethernet Patch Cable UTP CCS 24/26 AWG
| Packaging Details: | 25cm*33cm*30cm |
|---|---|
| Delivery Time: | 2~5 days |
| Payment Terms: | T/T |
Yellow Cat5E Ethernet Patch Cable UTP 24AWG CCA High Speed Transmission Cable
| Cable Bandwidth: | 100/1000MHz |
|---|---|
| Cable Certification: | UL/ETL/CE/RoHS |
| Cable Conductor: | Copper |
UTP BC 26 AWG Cat5E Ethernet Patch Cable High Speed Transmission Cable
| AWG: | 26AWG |
|---|---|
| Cable Type: | UTP |
| Color: | Yellow |
UTP 26AWG Copper Cat5E Ethernet Patch Cable Round Wire Shape
| AWG: | 26AWG |
|---|---|
| Cable Type: | UTP |
| Color: | Yellow |
Customized Gold Plated Cat5 Ethernet Patch Cable Bulk Packaging 30V Voltage Rating
| Shielding: | Unshielded |
|---|---|
| Color: | Customized |
| Packaging: | Bulk |
Cat5 Ethernet Patch Cable 100 Mbps Speed Unshielded PVC Jacket 1m-30m RJ45 CCS
| Shielding: | Unshielded |
|---|---|
| Connector Finish: | Gold Plated |
| Length: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
Cat5 Ethernet Patch Cable 100 Mbps Speed Unshielded PVC Jacket 1m-30m RJ45 CCS
| Connector Type: | RJ45 |
|---|---|
| Conductor Material: | CCS |
| Shielding: | Unshielded |
Gold Plated Cat5 Ethernet Patch Cable 30V 24 AWG Bulk Packaging Unshielded CCS Cable
| Connector Finish: | Gold Plated |
|---|---|
| Voltage Rating: | 30V |
| Wire Gauge: | 24 AWG |
Gold Plated Cat5 Ethernet Patch Cable Customized Color 1m-30m Lengths
| Connector Finish: | Gold Plated |
|---|---|
| Category: | Cat5 |
| Conductor Material: | CCS |
Cat5E Ethernet Patch Cable 30V PVC Jacket 24 AWG CCS Conductor RJ45 1m-30m Length
| Packaging: | Bulk |
|---|---|
| Jacket Type: | PVC |
| Voltage Rating: | 30V |

