All Products
Contact Person :
Virgil Tao
WhatsApp :
+8618126236892
Keywords [ cat5e ] match 88 Products.
1.5m Category Five Patch Cable with Gold Plated Connector Finish
| Wire Gauge: | 24 AWG |
|---|---|
| Connector Finish: | Gold Plated |
| Conductor Material: | CCA |
Gold Plated RJ45 Ethernet_Patch_Cable_Five / Cat_Five_E_Patch_Cable PVC Jacket CCA Conductor 24 AWG
| Speed: | 100 Mbps |
|---|---|
| Product Name: | Cat5 Ethernet Patch Cable |
| Packaging: | Bulk |
Unshielded Cat Five E Patch Cable The Dependable Solution for Your Network Connections
| Length: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
|---|---|
| Conductor Material: | CCA |
| Jacket Type: | PVC |
Long Distance 20m PVC Category_Five_Enhanced_Patch_Cable Bulk Pack Gold Plated RJ45 Connector
| Length: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
|---|---|
| Packaging: | Bulk |
| Jacket Type: | PVC |
Flexible Ethernet Patch Cable Five with PVC Jacket and RJ45 Connector
| Conductor Material: | CCA |
|---|---|
| Length: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
| Voltage Rating: | 30V |
Orange Cat6a Ethernet Cable Roll Speed 1000Mbps 24 AWG CMX Fire Rated
| Conductor Stranding: | Solid |
|---|---|
| Shielding: | Unshielded |
| Connector: | RJ45 |
PVC Jacketed Cat6a Cable Roll 24AWG 500m Network Cable Roll Cat6 Unshielded
| Jacket Type: | PVC |
|---|---|
| Name: | Ethernet Cable Roll |
| Connector: | RJ45 |
White Cat6 Ethernet Cable Roll With Shielding Unshielded High Durability
| Cable Gauge: | 24 AWG |
|---|---|
| Fire Rating: | CMX |
| Name: | Ethernet Cable Roll |
1m 2m 3m FTP BC Cat 6 Ethernet Patch Cable For Intensive Network
| Temperature Range: | -20℃~+75℃ |
|---|---|
| Product Name: | Cat 6 Ethernet Patch Cable |
| Color: | White/ Blue/ Gray/ Yellow/ Green/ Red/ Black/ Orange/ Purple/ Pink |
250MHz Cat 6 Ethernet Patch Cable Customized UTP FTP AWG Cross Jacket
| Color: | White/ Blue/ Gray/ Yellow/ Green/ Red/ Black/ Orange/ Purple/ Pink |
|---|---|
| Bandwidth: | 250MHz |
| Application: | Networking/Data Transfer/Data Communication |

