All Products
Contact Person :
Virgil Tao
WhatsApp :
+8618126236892
Keywords [ cat5e ] match 88 Products.
24 AWG RJ45 Cable Roll PVC Jacket 1000 Ft Roll Of Cat5e Cable
| Connector: | RJ45 |
|---|---|
| Connector Type: | RJ45 |
| Color: | White/ Blue/ Black/ Yellow/ Red/ Orange |
EJE Brand Ethernet Patch Cable Cost-Effective Yellow CCA Cat5E for Surveillance or Gigabit networking
| Awg: | 26AWG |
|---|---|
| Bandwidth: | 100 MHz |
| Cable Jacket: | PVC |
CAT5E Yellow 2M BC RJ45 Ethernet Cable Patch Cord Connecting CCTV Router Computer
| Cable Application: | Network/Data/Voice/Telephone/Ethernet |
|---|---|
| Cable Certification: | UL/ETL/CE/RoHS |
| Cable Color: | Black/White/Blue/Grey/Yellow/Green/Red/Purple/Orange/Pink |
Black UTP Cat5e Patch Cable 24AWG CCA UL 6ft Cat5e Network Patch Cable
| Application: | LAN/WAN/Home Networking/Data Center/VoIP/CCTV |
|---|---|
| Cable Gauge: | 24AWG |
| Color: | Black |
High Speed Transmission Cat5E Ethernet Patch Cable For PC UTP 24AWG Copper
| Application: | LAN/WAN/Home Networking/Data Center/VoIP/CCTV |
|---|---|
| Cable Gauge: | 24AWG |
| Color: | Black |
Blue 1.5m 2m 3m Cat5E Ethernet Patch Cable For LAN WAN Home Networking
| Application: | LAN/WAN/Home Networking/Data Center/VoIP/CCTV |
|---|---|
| Cable Gauge: | 24AWG |
| Color: | Blue |
Solid Conductor Stranding Ethernet Cable Roll Cat5e/Cat6/Cat6a/Cat7 1000ft
| Length: | 1000ft |
|---|---|
| Connector Plating: | Gold Plated |
| Material: | PVC |
1m-30m Cat5 RJ45 Ethernet Patch Cable Unshielded CCA 24 AWG Customized Color
| Length: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
|---|---|
| Category: | Cat5 |
| Wire Gauge: | 24 AWG |
High Speed 100 Mbps RJ45 Cat5 Ethernet Patch Cable PVC Jacket 1-30m Lengths Unshielded
| Connector Type: | RJ45 |
|---|---|
| Length: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
| Packaging: | Bulk |
Customized Color PVC Jacket Cat5 Ethernet Patch Cable Bulk Packaging CCS Conductor
| Conductor Material: | CCS |
|---|---|
| Speed: | 100 Mbps |
| Connector Type: | RJ45 |

