All Products
Contact Person :
Virgil Tao
WhatsApp :
+8618126236892
Keywords [ cat5e ethernet patch cable ] match 77 Products.
Stable Fast Transmission Cat5E Ethernet Patch Cable FTP BC TPE Jacketed
| Color: | Customized |
|---|---|
| Conductor Material: | Copper |
| Jacket Type: | PVC |
High Speed 100Mbps Cat5E Ethernet Patch Cable Working With RJ45 Connector
| Speed: | 100 Mbps |
|---|---|
| Wire Gauge: | 24 AWG |
| Packaging: | Bulk |
PVC Jacketed Cat5E Ethernet Patch Cable For Switchboard 1m Length High Speed
| Length: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
|---|---|
| Cable Type: | Cat5E |
| Speed: | 100 Mbps |
1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m Cat5E Ethernet Patch Cable with Durable PVC Jacket
| Length: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
|---|---|
| Color: | Customized |
| Jacket Type: | PVC |
High Speed Transmission Cat5E Ethernet Patch Cable For PC UTP 24AWG Copper
| Application: | LAN/WAN/Home Networking/Data Center/VoIP/CCTV |
|---|---|
| Cable Gauge: | 24AWG |
| Color: | Black |
Blue 1.5m 2m 3m Cat5E Ethernet Patch Cable For LAN WAN Home Networking
| Application: | LAN/WAN/Home Networking/Data Center/VoIP/CCTV |
|---|---|
| Cable Gauge: | 24AWG |
| Color: | Blue |
EJE Brand Ethernet Patch Cable Cost-Effective Yellow CCA Cat5E for Surveillance or Gigabit networking
| Awg: | 26AWG |
|---|---|
| Bandwidth: | 100 MHz |
| Cable Jacket: | PVC |
1m 2m 3m FTP BC Cat 6 Ethernet Patch Cable For Intensive Network
| Temperature Range: | -20℃~+75℃ |
|---|---|
| Product Name: | Cat 6 Ethernet Patch Cable |
| Color: | White/ Blue/ Gray/ Yellow/ Green/ Red/ Black/ Orange/ Purple/ Pink |
Ethernet Patch Cable Five 24 AWG CCS Conductor 100 Mbps Speed PVC Jacket Unshielded 1m-30m Length
| Wire Gauge: | 24 AWG |
|---|---|
| Speed: | 100 Mbps |
| Conductor Material: | CCS |
Flexible Ethernet Patch Cable Five with PVC Jacket and RJ45 Connector
| Conductor Material: | CCA |
|---|---|
| Length: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
| Voltage Rating: | 30V |

