All Products
Contact Person :
Virgil Tao
WhatsApp :
+8618126236892
Keywords [ cat5e ethernet patch cable ] match 77 Products.
Bulk Cat5 Ethernet Patch Cable 100 Mbps Speed CCS Conductor Gold Plated RJ45 Connector
| Packaging: | Bulk |
|---|---|
| Category: | Cat5 |
| Speed: | 100 Mbps |
Customized Cat5E Ethernet Patch Cable CCS Conductor 24 AWG Wire Gauge Gold Plated Connectors Bulk Packaging
| Color: | Customized |
|---|---|
| Conductor Material: | CCS |
| Cable Type: | Cat5 |
OEM/ODM Cat5e Ethernet Cable 100ft UTP FTP BC CCA CCS PVC TPE Jacket
| Connector Type: | RJ45 |
|---|---|
| Category: | Cat5E |
| Length: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
UL Certified Category 5e Ethernet Cable 100 Mbps Speed 100 Ft Cat5e Patch Cable
| Speed: | 100 Mbps |
|---|---|
| Connector Finish: | Gold Plated |
| Jacket Type: | PVC |
EJE Brand Flat CAT.6A FTP Blue White Stripe Patch Cable Special Design for 10 Gigabit Network
| Bandwidth: | 500 MHz |
|---|---|
| Cable Awg: | 26AWG |
| Cable Color: | Blue And White |
EJE White 24/26/28AWG CAT 5E UTP Patch Cable Unshielded 1-100MHz
| Color: | Gray, Blue, White, Yellow, Green, Orange, Red, Purple |
|---|---|
| Conductor: | Bare Copper |
| Connector: | RJ45 8P8C |
High Speed Gold Plated Ethernet Patch Cable Custom Color Cat5E RJ45 Connector
| Product Name: | Cat5 Ethernet Patch Cable |
|---|---|
| Wire Gauge: | 24 AWG |
| Color: | Customized |
Fast and Stable Yellow PVC Cat 6 Ethernet Patch Cable 30m Length 250MHz Bandwidth
| Jacket Material: | PVC |
|---|---|
| Length: | 1m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 15m/ 20m/ 30m/ 50m/ 100m |
| Temperature Range: | -20℃~+75℃ |
1Gbps Cat6 Networking Cable Yellow 250MHz Ethernet Patch Cable RJ45 PVC Jacket
| Bandwidth: | 250MHz |
|---|---|
| Color: | Yellow/ Red/ Black |
| Product Name: | Cat 6 Ethernet Patch Cable |
1m-30m Cat5 RJ45 Ethernet Patch Cable Unshielded CCA 24 AWG Customized Color
| Length: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
|---|---|
| Category: | Cat5 |
| Wire Gauge: | 24 AWG |

