All Products
Contact Person :
Virgil Tao
WhatsApp :
+8618126236892
Keywords [ cat5e ethernet patch cable ] match 77 Products.
Yellow Cat5E Ethernet Patch Cable UTP 24AWG CCA High Speed Transmission Cable
| Cable Bandwidth: | 100/1000MHz |
|---|---|
| Cable Certification: | UL/ETL/CE/RoHS |
| Cable Conductor: | Copper |
UTP BC 26 AWG Cat5E Ethernet Patch Cable High Speed Transmission Cable
| AWG: | 26AWG |
|---|---|
| Cable Type: | UTP |
| Color: | Yellow |
UTP 26AWG Copper Cat5E Ethernet Patch Cable Round Wire Shape
| AWG: | 26AWG |
|---|---|
| Cable Type: | UTP |
| Color: | Yellow |
Gold Plated Cat5 Ethernet Patch Cable 30V 24 AWG Bulk Packaging Unshielded CCS Cable
| Connector Finish: | Gold Plated |
|---|---|
| Voltage Rating: | 30V |
| Wire Gauge: | 24 AWG |
Customized Gold Plated Cat5 Ethernet Patch Cable Bulk Packaging 30V Voltage Rating
| Shielding: | Unshielded |
|---|---|
| Color: | Customized |
| Packaging: | Bulk |
Gold Plated Cat5 Ethernet Patch Cable Customized Color 1m-30m Lengths
| Connector Finish: | Gold Plated |
|---|---|
| Category: | Cat5 |
| Conductor Material: | CCS |
Cat5E Ethernet Patch Cable 30V PVC Jacket 24 AWG CCS Conductor RJ45 1m-30m Length
| Packaging: | Bulk |
|---|---|
| Jacket Type: | PVC |
| Voltage Rating: | 30V |
Cat5 Ethernet Patch Cable 100 Mbps Speed Unshielded PVC Jacket 1m-30m RJ45 CCS
| Shielding: | Unshielded |
|---|---|
| Connector Finish: | Gold Plated |
| Length: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
Custom Cat5E Ethernet Patch Cable RJ45 Connector 24 AWG PVC Jacket 100 Mbps Speed
| Category: | Cat5 |
|---|---|
| Connector Type: | RJ45 |
| Wire Gauge: | 24 AWG |
Copper Conductor Cat5E Ethernet Patch Cable 30V Red With Gold Plated Connector
| Cable Type: | Cat5E |
|---|---|
| Category: | Cat5E |
| Jacket Type: | PVC |

