All Products
Contact Person :
Virgil Tao
WhatsApp :
+8618126236892
Keywords [ cat5e ethernet patch cable ] match 77 Products.
Fast Networking Cat5 Ethernet Patch Cable 30V Voltage Rating Unshielded Cable
| Voltage Rating: | 30V |
|---|---|
| Product Name: | Cat5 Ethernet Patch Cable |
| Connector Finish: | Gold Plated |
Unshielded Cat Five E Patch Cable The Dependable Solution for Your Network Connections
| Length: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
|---|---|
| Conductor Material: | CCA |
| Jacket Type: | PVC |
Gold Plated RJ45 Cat5E Ethernet Patch Cable PVC Jacket CCA Conductor 24 AWG
| Product Name: | Cat5 Ethernet Patch Cable |
|---|---|
| Conductor Material: | CCA |
| Color: | Customized |
Bulk Packaging Unshielded Cat5e Cable White Cat5e Ethernet Cable 1m-30m
| Wire Gauge: | 24 AWG |
|---|---|
| Connector Type: | RJ45 |
| Length: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
High Speed 100 Mbps RJ45 Cat5 Ethernet Patch Cable PVC Jacket 1-30m Lengths Unshielded
| Connector Type: | RJ45 |
|---|---|
| Length: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
| Packaging: | Bulk |
Customized Color PVC Jacket Cat5 Ethernet Patch Cable Bulk Packaging CCS Conductor
| Conductor Material: | CCS |
|---|---|
| Speed: | 100 Mbps |
| Connector Type: | RJ45 |
High Speed Customizable Category Five Enhanced Patch Cable PVC Jacket Gold Plated RJ45 Connector
| Jacket Type: | PVC |
|---|---|
| Shielding: | Unshielded |
| Wire Gauge: | 24 AWG |
20m Length Cat5 Ethernet Patch Cable Gold Plated RJ45 Connector Bulk Pack
| Cable Type: | Cat5 |
|---|---|
| Length: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
| Wire Gauge: | 24 AWG |
Cat5 Ethernet Patch Cable CCS PVC Jacket Gold Plated RJ45 Connector 24 AWG Wire
| Conductor Material: | CCS |
|---|---|
| Shielding: | Unshielded |
| Jacket Type: | PVC |
1.5m Category Five Patch Cable with Gold Plated Connector Finish
| Wire Gauge: | 24 AWG |
|---|---|
| Connector Finish: | Gold Plated |
| Conductor Material: | CCA |

