All Products
Contact Person :
Virgil Tao
WhatsApp :
+8618126236892
Keywords [ cat5e ethernet patch cable ] match 77 Products.
Fast Speed FTP RJ45 Cat6A Ethernet Patch Cable With Solid Copper Conductor
| Cable Gauge: | 23/24/26/28/30 AWG |
|---|---|
| Cable Stranding: | Solid |
| Cable Temperature Rating: | 75°C |
600MHz Cat6A Ethernet Patch Cable Customized Length Shielding Type
| Cable Stranding: | Solid |
|---|---|
| Cable Length: | 1m/1.5m/1.8m/2m/3m/5m/10m |
| Cable Rating: | 600 MHz |
250MHz Cat 6 Ethernet Patch Cable Customized UTP FTP AWG Cross Jacket
| Color: | White/ Blue/ Gray/ Yellow/ Green/ Red/ Black/ Orange/ Purple/ Pink |
|---|---|
| Bandwidth: | 250MHz |
| Application: | Networking/Data Transfer/Data Communication |
Black UTP Cat5e Patch Cable 24AWG CCA UL 6ft Cat5e Network Patch Cable
| Application: | LAN/WAN/Home Networking/Data Center/VoIP/CCTV |
|---|---|
| Cable Gauge: | 24AWG |
| Color: | Black |
Green Flat Cat 7 Ethernet Patch Cable Sftp 10gbit/S 600mhz 1m-10m
| Application: | Ethernet Network |
|---|---|
| Cable Length: | 1m/1.5m/2m/3m/5m/10m |
| Cable Type: | Network Cable |
Gigabit Braided Network Cat6A Ethernet Patch Cable 500MHz 23/24//26AWG
| Cable AWG: | 23/24//26AWG |
|---|---|
| Cable Color: | Sky Blue |
| Cable Conductor: | Copper BS |
Qualified UTP CCA RJ45 Cat5e Cable 24AWG Cat 5e Patch Cable Black
| Length: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
|---|---|
| Product Name: | Cat5E Ethernet Patch Cable |
| Voltage Rating: | 30V |
Gold Plated RJ45 Cat5E Ethernet Patch Cable PVC Jacket CCA Conductor 24 AWG
| Connector Finish: | Gold Plated |
|---|---|
| Product Name: | Cat5 Ethernet Patch Cable |
| Color: | Customized |
Customized Cat5 Ethernet Patch Cable Unshielded RJ45 Ethernet Cable 100 Mbps Custom Color
| Product Name: | Cat5 Ethernet Patch Cable |
|---|---|
| Connector Type: | RJ45 |
| Speed: | 100 Mbps |
Fast Networking Cat5 Ethernet Patch Cable 30V Voltage Rating Unshielded Cable
| Voltage Rating: | 30V |
|---|---|
| Product Name: | Cat5 Ethernet Patch Cable |
| Connector Finish: | Gold Plated |

