All Products
Contact Person :
Virgil Tao
WhatsApp :
+8618126236892
Keywords [ cat5e ethernet patch cable ] match 77 Products.
Cat5 RJ45 Ethernet Patch Cable PVC Jacket Unshielded 24 AWG 1m - 30m Lengths
| Conductor Material: | CCA |
|---|---|
| Jacket Type: | PVC |
| Shielding: | Unshielded |
Gold Plated Ethernet Patch Cable 3m Length Cat5 24 AWG RJ45 Unshielded 100 Mbps Speed
| Length: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
|---|---|
| Voltage Rating: | 30V |
| Connector Finish: | Gold Plated |
Cat 6 Ethernet Patch Cable 1Gbps Data Transfer Shielded PVC Jacket 20C-75C Temperature Range
| Speed: | 1Gbps |
|---|---|
| Shielding: | Unshielded/Shielded |
| Application: | Networking/Data Transfer/Data Communication |
1Gbps Copper RJ45 Ethernet Patch Cable PVC Jacket Unshielded Cat 6 Networking Cable
| Category: | Networking Cable |
|---|---|
| Conductor Material: | Copper/CCA |
| Connector Type: | RJ45 |
Bulk BC Cat 5e Patch Cord Customized Cat5e Blue Cable PVC Jacket Type
| Packaging: | Bulk |
|---|---|
| Product Name: | Cat5E Ethernet Patch Cable |
| Connector Finish: | Gold Plated |
CAT5E Yellow 2M BC RJ45 Ethernet Cable Patch Cord Connecting CCTV Router Computer
| Cable Application: | Network/Data/Voice/Telephone/Ethernet |
|---|---|
| Cable Certification: | UL/ETL/CE/RoHS |
| Cable Color: | Black/White/Blue/Grey/Yellow/Green/Red/Purple/Orange/Pink |
SFTP BC 26AWG Cat 7 Copper Cable 600MHz 50m Cat 7 Ethernet Cable
| Cable Type: | Cat7 |
|---|---|
| Conductor Material: | Copper |
| Voltage Rating: | 300V |
Customized Logo Colo Cat 5e Internet Cable / Cat 5e Data Cable 10m 20m
| Application: | LAN/WAN/Home Networking/Data Center/VoIP/CCTV |
|---|---|
| Cable Gauge: | 24AWG |
| Color: | Blue |
CAT6A Ethernet Cable Color With In Purple And White/ Green/ Yellow/White/Black
| Cable Plating: | Gold Plated |
|---|---|
| Cable Jacket: | PVC |
| Cable Stranding: | Solid |
Flat Black Bare Copper Cat.5E Ethernet Cable 30AWG 1M 1000Mbps For Laptop Office Home Networking
| Bandwidth: | 1000 MHz |
|---|---|
| Cable Certification: | UL/ETL/CE/RoHS |
| Cable Length: | 3 Feet |

