All Products
Contact Person :
Virgil Tao
WhatsApp :
+8618126236892
Keywords [ category 7 ethernet cable ] match 105 Products.
1m-30m Cat5 RJ45 Ethernet Patch Cable Unshielded CCA 24 AWG Customized Color
| Length: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
|---|---|
| Category: | Cat5 |
| Wire Gauge: | 24 AWG |
High Speed Gold Plated Ethernet Patch Cable Custom Color Cat5E RJ45 Connector
| Product Name: | Cat5 Ethernet Patch Cable |
|---|---|
| Wire Gauge: | 24 AWG |
| Color: | Customized |
Fast Networking Cat5 Ethernet Patch Cable 30V Voltage Rating Unshielded Cable
| Voltage Rating: | 30V |
|---|---|
| Product Name: | Cat5 Ethernet Patch Cable |
| Connector Finish: | Gold Plated |
Customized Color PVC Jacket Cat5 Ethernet Patch Cable Bulk Packaging CCS Conductor
| Conductor Material: | CCS |
|---|---|
| Speed: | 100 Mbps |
| Connector Type: | RJ45 |
600 MHz Cable Rating Cat6A Ethernet Patch Cable Cable Gauge 26 AWG Connector Type
| Cable Color: | Purple And White/ Green/ Yellow/White/Black |
|---|---|
| Cable Temperature Rating: | 75°C |
| Cable Shielding: | Foil Shielded |
High Speed Cat 6 Ethernet Patch Cable Yellow 1Gbps RJ45 Copper Conductor PVC Jacket
| Length: | 1m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 15m/ 20m/ 30m/ 50m/ 100m |
|---|---|
| Color: | Yellow/ Red/ Black |
| Speed: | 1Gbps |
1Gbps Cat6 Networking Cable Yellow 250MHz Ethernet Patch Cable RJ45 PVC Jacket
| Application: | Networking/Data Transfer/Data Communication |
|---|---|
| Connector Type: | RJ45 |
| Bandwidth: | 250MHz |
Cat5 Ethernet Patch Cable CCS PVC Jacket Gold Plated RJ45 Connector 24 AWG Wire
| Conductor Material: | CCS |
|---|---|
| Shielding: | Unshielded |
| Jacket Type: | PVC |
Cat5 RJ45 Ethernet Patch Cable PVC Jacket Unshielded 24 AWG 1m - 30m Lengths
| Conductor Material: | CCA |
|---|---|
| Jacket Type: | PVC |
| Shielding: | Unshielded |
High Speed 100 Mbps RJ45 Cat5 Ethernet Patch Cable PVC Jacket 1-30m Lengths Unshielded
| Connector Type: | RJ45 |
|---|---|
| Length: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
| Packaging: | Bulk |

