All Products
Contact Person :
Virgil Tao
WhatsApp :
+8618126236892
Keywords [ category 7 ethernet cable ] match 105 Products.
UTP 26AWG Copper Cat5E Ethernet Patch Cable Round Wire Shape
| AWG: | 26AWG |
|---|---|
| Cable Type: | UTP |
| Color: | Yellow |
Yellow Cat5E Ethernet Patch Cable UTP 24AWG CCA High Speed Transmission Cable
| Cable Bandwidth: | 100/1000MHz |
|---|---|
| Cable Certification: | UL/ETL/CE/RoHS |
| Cable Conductor: | Copper |
Blue 1.5m 2m 3m Cat5E Ethernet Patch Cable For LAN WAN Home Networking
| Application: | LAN/WAN/Home Networking/Data Center/VoIP/CCTV |
|---|---|
| Cable Gauge: | 24AWG |
| Color: | Blue |
EJE White 24/26/28AWG CAT 5E UTP Patch Cable Unshielded 1-100MHz
| Color: | Gray, Blue, White, Yellow, Green, Orange, Red, Purple |
|---|---|
| Conductor: | Bare Copper |
| Connector: | RJ45 8P8C |
Customized Logo Colo Cat 5e Internet Cable / Cat 5e Data Cable 10m 20m
| Application: | LAN/WAN/Home Networking/Data Center/VoIP/CCTV |
|---|---|
| Cable Gauge: | 24AWG |
| Color: | Blue |
Black UTP Cat5e Patch Cable 24AWG CCA UL 6ft Cat5e Network Patch Cable
| Application: | LAN/WAN/Home Networking/Data Center/VoIP/CCTV |
|---|---|
| Cable Gauge: | 24AWG |
| Color: | Black |
Ethernet Patch Cable Five 24 AWG CCS Conductor 100 Mbps Speed PVC Jacket Unshielded 1m-30m Length
| Wire Gauge: | 24 AWG |
|---|---|
| Speed: | 100 Mbps |
| Conductor Material: | CCS |
Flexible Ethernet Patch Cable Five with PVC Jacket and RJ45 Connector
| Conductor Material: | CCA |
|---|---|
| Length: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
| Voltage Rating: | 30V |
Stable And Fast Cat5E Ethernet Patch Cable UTP CCS 24/26 AWG
| Packaging Details: | 25cm*33cm*30cm |
|---|---|
| Delivery Time: | 2~5 days |
| Payment Terms: | T/T |
1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m Cat5E Ethernet Patch Cable with Durable PVC Jacket
| Length: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
|---|---|
| Color: | Customized |
| Jacket Type: | PVC |

