All Products
Contact Person :
Virgil Tao
WhatsApp :
+8618126236892
Keywords [ category 7 ethernet cable ] match 105 Products.
High Speed 1Gbps Copper Cat6 Ethernet Cable Red PVC Jacket 1m 250MHz Bandwidth
| Conductor Material: | Copper/CCA |
|---|---|
| Bandwidth: | 250MHz |
| Color: | Yellow/ Red/ Black |
Unshielded Cat5E Ethernet Patch Cable PVC Jacket for Smooth Data Transfer
| Connector Finish: | Gold Plated |
|---|---|
| Wire Gauge: | 24 AWG |
| Speed: | 1000 Mbps |
Bulk BC Cat 5e Patch Cord Customized Cat5e Blue Cable PVC Jacket Type
| Packaging: | Bulk |
|---|---|
| Product Name: | Cat5E Ethernet Patch Cable |
| Connector Finish: | Gold Plated |
EJE Brand Ethernet Patch Cable Cost-Effective LSZH White CAT.6 for Gigabit networking
| Application: | Ethernet Networking |
|---|---|
| Cable Jacket: | LSZH PVC |
| Cable Type: | UTP |
EJE UTP 26AWG Ethernet Patch Cord for Home Office Mall Networking Never be disconnected
| Jacket Material: | PVC |
|---|---|
| Speed: | 2.5Gbps |
| Conductor Material: | CCA |
Gold Plated Cat5 Ethernet Patch Cable Customized Color 1m-30m Lengths
| Connector Finish: | Gold Plated |
|---|---|
| Category: | Cat5 |
| Conductor Material: | CCS |
Copper Conductor Cat5E Ethernet Patch Cable 30V Red With Gold Plated Connector
| Cable Type: | Cat5E |
|---|---|
| Category: | Cat5E |
| Jacket Type: | PVC |
Cat5 Ethernet Patch Cable 100 Mbps Speed Unshielded PVC Jacket 1m-30m RJ45 CCS
| Shielding: | Unshielded |
|---|---|
| Connector Finish: | Gold Plated |
| Length: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
Rohs Gigabit Network RJ45 Cat 6 Ethernet Patch Cable BC UTP Up To 550MHz
| Application: | Ethernet/LAN/Data Center/Computer Cable |
|---|---|
| Bandwidth: | Up To 550MHz |
| Cable Jacket: | PVC |
UTP BC 26 AWG Cat5E Ethernet Patch Cable High Speed Transmission Cable
| AWG: | 26AWG |
|---|---|
| Cable Type: | UTP |
| Color: | Yellow |

