All Products
Contact Person :
Virgil Tao
WhatsApp :
+8618126236892
Keywords [ category 7 ethernet cable ] match 105 Products.
Efficient 30V Cat5E Ethernet Patch Cable Unshielded For Stable Network
| Voltage Rating: | 30V |
|---|---|
| Color: | Customized |
| Conductor Material: | Copper |
Stable Fast Transmission Cat5E Ethernet Patch Cable FTP BC TPE Jacketed
| Color: | Customized |
|---|---|
| Conductor Material: | Copper |
| Jacket Type: | PVC |
PVC Jacketed Cat5E Ethernet Patch Cable For Switchboard 1m Length High Speed
| Length: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
|---|---|
| Cable Type: | Cat5E |
| Speed: | 100 Mbps |
EJE Brand Ethernet Patch Cable Cost-Effective Yellow CCA Cat5E for Surveillance or Gigabit networking
| Awg: | 26AWG |
|---|---|
| Bandwidth: | 100 MHz |
| Cable Jacket: | PVC |
EJE Brand Flat CAT.6A FTP Blue White Stripe Patch Cable Special Design for 10 Gigabit Network
| Bandwidth: | 500 MHz |
|---|---|
| Cable Awg: | 26AWG |
| Cable Color: | Blue And White |
Cat6 BC 26awg UTP Ethernet Patch Cable PVC Jacket Rj45 Connetctor
| Place of Origin | Shenzhen, CHINA |
|---|---|
| Brand Name | EJE |
| Certification | ul, rohs |
High Speed Transmission Cat5E Ethernet Patch Cable For PC UTP 24AWG Copper
| Application: | LAN/WAN/Home Networking/Data Center/VoIP/CCTV |
|---|---|
| Cable Gauge: | 24AWG |
| Color: | Black |
Flat Cat.5E Bare Copper Cable 30AWG 1M 1000Mbps Easy to Carry for Laptop Office Home Networking
| Bandwidth: | 1000 MHz |
|---|---|
| Cable Certification: | UL/ETL/CE/RoHS |
| Cable Length: | 3 Feet |
Gold Plated RJ45 Cat5E Ethernet Patch Cable PVC Jacket CCA Conductor 24 AWG
| Product Name: | Cat5 Ethernet Patch Cable |
|---|---|
| Conductor Material: | CCA |
| Color: | Customized |
Long Distance 20m PVC Category_Five_Enhanced_Patch_Cable Bulk Pack Gold Plated RJ45 Connector
| Length: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
|---|---|
| Packaging: | Bulk |
| Jacket Type: | PVC |

