All Products
Contact Person :
Virgil Tao
WhatsApp :
+8618126236892
Keywords [ category 7 ethernet cable ] match 105 Products.
Gold Plated Ethernet Patch Cable 3m Length Cat5 24 AWG RJ45 Unshielded 100 Mbps Speed
| Length: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
|---|---|
| Voltage Rating: | 30V |
| Connector Finish: | Gold Plated |
20m Length Cat5 Ethernet Patch Cable Gold Plated RJ45 Connector Bulk Pack
| Cable Type: | Cat5 |
|---|---|
| Length: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |
| Wire Gauge: | 24 AWG |
Customized Cat5E Ethernet Patch Cable CCS Conductor 24 AWG Wire Gauge Gold Plated Connectors Bulk Packaging
| Color: | Customized |
|---|---|
| Conductor Material: | CCS |
| Cable Type: | Cat5 |
Gold Plated RJ45 Ethernet_Patch_Cable_Five PVC Jacket CCA Conductor 24 AWG
| Conductor Material: | CCA |
|---|---|
| Wire Gauge: | 24 AWG |
| Speed: | 100 Mbps |
250MHz Bandwidth Cat6 Patch Cord With RJ45 Connector PVC Jacket
| Jacket Material: | PVC |
|---|---|
| Color: | Yellow/ Red/ Black |
| Product Name: | Cat 6 Ethernet Patch Cable |

