All Products
Contact Person :
Virgil Tao
WhatsApp :
+8618126236892
Keywords [ category 7 ethernet cable ] match 105 Products.
Cat 6 Ethernet Patch Cable 1Gbps RJ45 Copper Data Transfer Networking -20C- 75C
| Length: | 1m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 15m/ 20m/ 30m/ 50m/ 100m |
|---|---|
| Application: | Networking/Data Transfer/Data Communication |
| Connector Type: | RJ45 |
Cat6 UTP Ethernet Patch Cable 1m-100m Yellow/Red/Black PVC RJ45 Connector
| Temperature Range: | -20℃~+75℃ |
|---|---|
| Category: | Networking Cable |
| Conductor Material: | Copper/CCA |
Gold Plated RJ45 Ethernet_Patch_Cable_Five / Cat_Five_E_Patch_Cable PVC Jacket CCA Conductor 24 AWG
| Speed: | 100 Mbps |
|---|---|
| Product Name: | Cat5 Ethernet Patch Cable |
| Packaging: | Bulk |
High Speed 250MHz Bandwidth Cat 6 Ethernet Patch Cable Stable PVC Jacket Copper Conductor
| Speed: | 1Gbps |
|---|---|
| Connector Type: | RJ45 |
| Temperature Range: | -20℃~+75℃ |
Cat 6 Ethernet Patch Cable 1Gbps Data Transfer Yellow/Red/Black PVC Jacket 15m Length
| Jacket Material: | PVC |
|---|---|
| Package: | Bag/Box |
| Category: | Networking Cable |
Cat 6 Ethernet Patch Cable Copper Conductor 1Gbps RJ45 Networking Cable Yellow/Red/Black
| Shielding: | Unshielded/Shielded |
|---|---|
| Conductor Material: | Copper/CCA |
| Category: | Networking Cable |
Networking Cable Copper Ethernet Patch Cable Fast Connection PVC Jacket - 10m
| Category: | Networking Cable |
|---|---|
| Conductor Material: | Copper/CCA |
| Temperature Range: | -20℃~+75℃ |
Fast and Stable Yellow PVC Cat 6 Ethernet Patch Cable 30m Length 250MHz Bandwidth
| Jacket Material: | PVC |
|---|---|
| Length: | 1m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 15m/ 20m/ 30m/ 50m/ 100m |
| Temperature Range: | -20℃~+75℃ |
1Gbps Copper RJ45 Ethernet Patch Cable PVC Jacket Unshielded Cat 6 Networking Cable
| Category: | Networking Cable |
|---|---|
| Conductor Material: | Copper/CCA |
| Connector Type: | RJ45 |
Cat 6 Ethernet Patch Cable 250MHz Bandwidth Shielded RJ45 Connector 3m Length
| Application: | Networking/Data Transfer/Data Communication |
|---|---|
| Length: | 1m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 15m/ 20m/ 30m/ 50m/ 100m |
| Connector Type: | RJ45 |

