All Products
Contact Person :
Virgil Tao
WhatsApp :
+8618126236892
Keywords [ category 7 ethernet cable ] match 105 Products.
Yellow RJ45 Cat 6 Ethernet Patch Cable 15m 10m Cat6 Computer Cable PVC Jacket
| Conductor Material: | Copper/CCA |
|---|---|
| Length: | 1m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 15m/ 20m/ 30m/ 50m/ 100m |
| Connector Type: | RJ45 |
Gigabit Braided Network Cat6A Ethernet Patch Cable 500MHz 23/24//26AWG
| Cable AWG: | 23/24//26AWG |
|---|---|
| Cable Color: | Sky Blue |
| Cable Conductor: | Copper BS |
1m 2m 3m FTP BC Cat 6 Ethernet Patch Cable For Intensive Network
| Temperature Range: | -20℃~+75℃ |
|---|---|
| Product Name: | Cat 6 Ethernet Patch Cable |
| Color: | White/ Blue/ Gray/ Yellow/ Green/ Red/ Black/ Orange/ Purple/ Pink |
250MHz Cat 6 Ethernet Patch Cable Customized UTP FTP AWG Cross Jacket
| Color: | White/ Blue/ Gray/ Yellow/ Green/ Red/ Black/ Orange/ Purple/ Pink |
|---|---|
| Bandwidth: | 250MHz |
| Application: | Networking/Data Transfer/Data Communication |
Data Communication Cat 6 Utp Lan Cable Outdoor Rated Cat6 Patch Cable 250MHz
| Temperature Range: | -20℃~+75℃ |
|---|---|
| Jacket Material: | PVC |
| Color: | White/ Blue/ Gray/ Yellow/ Green/ Red/ Black/ Orange/ Purple/ Pink |
CCA UTP Cat 6 Patch Cord 15cm Cat6 Patch Cable For PC High Bandwidth Capability
| Bandwidth: | 250MHz |
|---|---|
| Product Name: | Cat 6 Ethernet Patch Cable |
| Temperature Range: | -20℃~+75℃ |
Durable 10Gbps Purple Cat 6 Ethernet Patch Cable Cat6 Network Cable 25ft 100ft
| Length: | 1m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 15m/ 20m/ 30m/ 50m/ 100m |
|---|---|
| Bandwidth: | 250MHz |
| Shielding: | Unshielded/Shielded |
High Speed Cat5 Ethernet Patch Cable Gold Plated PVC Jacket 24 AWG 100 Mbps
| Wire Gauge: | 24 AWG |
|---|---|
| Connector Finish: | Gold Plated |
| Jacket Type: | PVC |
10m Cat5E Ethernet Patch Cable PVC RJ45 Connector for Enhanced Network Efficiency
| Shielding: | Unshielded |
|---|---|
| Packaging: | Bulk |
| Cable Type: | Cat5E |
Upgrade Your Network Performance with Gold Plated Connector Cat5E Ethernet Patch Cable
| Shielding: | Unshielded |
|---|---|
| Wire Gauge: | 24 AWG |
| Length: | 1m/ 1.5m/ 2m/ 3m/ 5m/ 10m/ 20m/ 30m |

